Hakkımızda

Faaliyetlerine 1980’de  başlayıp, yılların tecrübesi ve 35 yıllık başarı hikayesi ile inşaat sektöründe lider  kuruluş olmayı başaran Safer Mühendislik  Ltd  Şti ,Tasarım farklılıkları, kalite anlayışı ve satış sonrası hizmetleri ile Türkiye'nin saygın markaları arasında yer almayı hedefleyen  ONUR MODÜLER SU DEPOSUNU kurmuştur .


2015 Yılı itibari ile piyasadaki arz ve talep dengelerini iyi değerlendiren ve sürekli olarak tüketicinin nabzını tutan Safer Mühendislik  Ltd  Şti, sadece inşaat sektörü ile kendini sınırlamayıp, geniş bir vizyonla, yatırımlarına ONUR MODÜLER SU DEPOSUNUDA katarak büyüme yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

 Ulusal ve uluslararası rekabet ortamında, müşteri isteklerinin karşılanmasında ürünün sadece ekonomik olması değil, aynı zamanda kaliteli, güvenilir olması ve zamanında karşılanması da önemli bir rol oynamaktadır.


Bu amaçla firmamız; "ÜRETKENLİK VE MÜŞTERİ TATMİNİ" sloganı ile, kendisini sürekli geliştirerek, müşteri isteklerinin ekonomik, kaliteli, güvenilir bir şekilde ve zamanında karşılanmasını temel kalite politikası olarak belirlemiştir.